دکتر سید امیر رضا مصباحی

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی ستون فقرات

تجلیل از خدمات ارزنده باسابقه ترین نیروی خدماتی

نویسنده: ۱ دیدگاه اشتراک:

شرح خبر :

آقای دکتر سید امیر رضا مصباحی رئیس بیمارستان شهید رجایی شیراز در مراسم تقدیر از خانم زهرا فلاحتی به پاس خدمات ارزنده ایشان در بیمارستان شهید چمران شیراز گفت :
شایسته سالاری و تقویت انگیزه کارکنان از اهم برنامه های مدیریتی در هر سازمان است . سازمانی که سعی دارد تا به نوعی موجبات پیشرفت کارکنان و سازمانش را فراهم کند .
هدف ما از برگزاری این مراسم و تقدیر از یکی از پرسنل تلاشگر عرصه سلامت در واحد خدمات آن است که چنین گروهی از کارکنان صدیق ما به این باور برسند که، همه شایسته تکریم بوده و اختصاص به یک یا چند گروه خاص ندارد.

وی افزود :
سرکار خانم فلاحتی سالیان سال است که در خدمت به کارکنان این مرکز کوشیده و همچون مادری مهربان آنان را یاری نموده است. امید است برگزاری این مراسم توانسته باشد نشان دهد که همه نسبت به ایشان لطف داشته و قدردان زحمات ایشان بوده هستند و خواهند بود.

رئیس بیمارستان شهید رجایی افزود :
به رسم یادبود هدایایی به ایشان هدیه گردید و طی یک مراسم رسمی با حضور اساتید، دستیاران و کارکنان از ایشان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در این آئین که صبح امروز در سالن همایش های دکتر امامی برگزار شد، با حضور جراحان و دستیاران گروه ارتوپد، ۲۷ سال تلاش «زهرا فلاحتی»، باسابقه ترین نیروی خدماتی بیمارستان فوق تخصی شهید چمران مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز :

برای نخستین بار، با حضور مدیرگروه بخش ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از جراحان ارتوپد دانشگاه، از قدیمی ترین نیروی خدماتی بیمارستان فوق تخصصی شهید چمران تجلیل شد.

دکتر «امیررضا مصباحی» جراح ستون فقرات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ایده این رویداد فرهنگی را قدردانی از تلاش های شبانه روزی نیروهایی عنوان کرد که برای این مرکز تلاش شبانه روزی دارند و از هیچ کوششی دریغ نمی کنند تا اطمینان یابند که تلاششان از دید کسی پوشیده نمی ماند.

این با تاکید بر اینکه احترام به پیشکسوتان همواره سرلوحه کار ما در امر خطیر پزشکی بوده و هست، افزود: امیدواریم این اقدام موجب شود تا در تمامی واحدها تقدیر از پیشکسوتان و تلاشگران به یک مهم تبدیل شود و هرساله شاهد تقدیر از آنان باشیم.

رئیس بیمارستان شهید رجایی با اشاره به اینکه بسیاری از متخصصان با گذشت سال ها، هنوز از تلاش های این بانو به عنوان یک مادر دلسوزدر بیمارستان شهید چمران یاد می کنند، گفت: «زهرا فلاحتی» نشان داد که انسان در هر جایگاهی می تواند اثرگذار و الگو شود و این مهم موجب شده بسیاری از دانشجویانی سال های گذشته که امروز در خارج از کشور به امر طبابت مشغولند، ضمن مطلع شدن از این رویداد فرهنگی، خواستار همکاری در تجلیل از بانو فلاحتی شدند.

مدیرگروه بخش ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز گفت: همیشه از مدیران و مسؤولان ارشد تقدیر می‌شود و افرادی که به نوعی در پشت صحنه تلاش می‌کنند، کمتر دیده می‌شوند.

دکتر «محمدجعفر امامی» تقدیر از زحمات بانو فلاحتی را اقدام تحسین برانگیزی دانست که باید برای تمامی نیروی های سختکوش دانشگاه انجام و به یک فرهنگ تبدیل شود.

این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اضافه کرد: تلاش های مادرانه این همکار نشان داد انسان ها می توانند با محبت و ایثار، خاطره ساز باشند.

دکتر «افشین امینی» متخصص بیهوشی دانشگاه نیز به نمایندگی از گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تلاش های بانو فلاحتی تقدیر کرد.

«زهرا فلاحتی» نیز به پشت تریبون رفت و در چند جمله کوتاه اظهار داشت: من خدا را شکر می ‌کنم که توانستم با جان‌ و دل خدمتی انجام بدهم، من به وظیفه خود عمل کردم و از دست اندرکاران برگزاری این برنامه تشکر می‌ کنم.

او انسان را مانند آینه تشبیه کرد وگفت: به هر میزان که انسان بتواند محبت کند، به همان اندازه پاسخ اقدام خود را می بیند.

  مطلب بعدی

اسکولیوز چیست ؟

You may also like

۱ دیدگاه

 1. lOZA7dHd7o8YdYMUmVHtPrD6qluIIlxznY6kRRESXHwVVmRIu1vWq69yVFmY68YTFT6Inb2Vp4aX2H

  Hi, very nice website, cheers!
  ——————————————————
  Need cheap and reliable hosting? Our shared plans start at $10 for an year and VPS plans for $6/Mo.
  ——————————————————
  Check here: https://www.reliable-webhosting.com/

  lOZA7dHd7o8YdYMUmVHtPrD6qluIIlxznY6kRRESXHwVVmRIu1vWq69yVFmY68YTFT6Inb2Vp4aX2H

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

68 + = 71